Jestem absolwentką Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego im. Karola Adamieckiego w Katowicach oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po ukończeniu, z wynikiem celującym, 5 – letnich magisterskich studiów prawniczych uzyskałam pozytywny wynik z egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką i zostałam wpisana na listę aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Katowicach. W latach 2014 – 2016 odbywałam aplikację adwokacką, a następnie przystąpiłam do egzaminu adwokackiego, z którego uzyskałam wynik pozytywny i zostałam wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach.
  
Aplikację odbywałam w Kancelarii Adwokackiej w Jastrzębiu – Zdroju, dzięki czemu miałam możliwość uczestniczenia w wielu postępowaniach sądowych i pozasądowych, ponadto pozyskałam wiedzę z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, karnego i prawa pracy. Doświadczenie zawodowe, zwłaszcza w sprawach handlowych i gospodarczych, zdobyłam także pracując w jednej z ogólnopolskich spółek. Do moich obowiązków m.in. należała organizacja administracyjno – prawna Spółki, nadzór nad funkcjonowaniem spółki w zakresie zgodności z przepisami prawa handlowego, sporządzanie i opiniowanie umów, udzielanie konsultacji prawnych w zakresie bieżącego funkcjonowania spółki, merytoryczna obsługa Zarządu i Rady Nadzorczej.
      Siedziba prowadzonej przeze mnie Kancelarii znajduje się w Jastrzębiu - Zdroju, jednakże jestem osobą mobilną i zorganizowaną, zatem prowadzę sprawy w obszarze całego regionu Śląska. Aby sprostać Państwa wymaganiom świadczę pomoc prawną w siedzibie Kancelarii oraz w siedzibie zainteresowanych firm. Istnieje również możliwość świadczenia usług za pośrednictwem środków przekazu takich jak telefon i Internet.
      Pragnę wskazać, że doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla Państwa powierzona mi sprawa, dlatego też każdy zlecony mi problem nie pozostawiam bez wnikliwego i rzetelnego rozpoznania
.
      Cechuje mnie zaangażowanie, dyspozycyjność, terminowość oraz poszanowanie tajemnicy adwokackiej w zakresie zleceń.
Zapraszam Państwa serdecznie do skorzystania z usług prawnych mojej Kancelarii.